Akershus



Akershus universitetssykehus
Hanne Daae-Quale Holmemo
Tlf: 995 38 311

Catosentret
Beate Kjøniksen Brucki
Adresse: Kvartsveien 2, 1555 Son
Tlf: 472 45 822

Energihuset Treningssenter
Kari Ottesen
Adresse: Håkonskastet 5, 1450 Nesoddtangen
Tlf: 66 91 40 40, 984 72 662

Folkehelsekoordinator Nittedal
Karin Elisabeth Bennetter
Adresse: Vargveien 1, 1488 Nittedal
Tlf: 941 64 024
E-post: karin.bennetter@nittedal.kommune.no

Frisklivssentralen i Gjerdrum
Elin Kulsrud
Fysioterapeut
elin.kulsrud@gjerdrum.kommune.no

Frisklivssentralen i Nittedal kommune
Jenny Hammar
Adresse: Vargvn. 1, 1488 Nittedal
Tlf.: 482 97 279
E-post: jenny.hammar@nittedal.kommune.no

Glittreklinikken
Hanne Karoline Dølør
Adresse: Glittreveien 31, 1487 Hakadal
Tlf: 958 49 953

Glittreklinikken
Maiken Forsberg
Adresse: Glittreveien 31, 1487 Hakadal
Tlf: 932 47 133

Gnist Trening og Helse 
Rachel Muff Husøy
Durudveien 37, 1344 Haslum
Tlf: 938 97 674
E-post: muff.rachel@gmail.com

Hilton Fysioterapi AS
Maja Dille Thorkildsen
Adresse: Tronheimsveien 84, 2040 Kløfta
Tlf: 63 98 06 59

Icon Bekkestua
Elisabeth Willoch
Adresse: Bærumsveien 206,Bekkestua
Tlf: 45667154
E-post: Elisabeth_willoch@hotmail.com

ICON Bekkestua
Hilde Cathrine Helmen Storevik
Adresse: Bærumsveien 206, 1357 Bekkestua
Tlf: 99777132
E-post: pt-hilde@hotmail.com

LHL klinikkene, Glittre
Kjersti Lindberg
Pb 104 Åneby, 1485 Hakadal
Fysioterapeut
kjersti.lindberg@lhl.no

LHL Klinikkene, Glittre
Silje Ask Solbakken
Adresse: Glittreveien 31, 1487 Hakadal
Tlf: 414 07 419

Naprapatlandslaget Eidsvoll og Lillestrøm
Karoline Bogen
Adresse: Trondheimsveien 266, 2070 Råholt
Tlf: 959 69 913
E-post: Karoline.bogen@gmail.com

Nes kommune
Halldis Nygård Knapstad
Adresse:
Tlf: 975 79 450
E-post: halldis_knapstad@hotmail.com

Nes svømmehall for Nes kommune 
Camilla Madeleine Nygård
Adresse: Kjuushagen 9, 2150 Årnes
Tlf: 98459784 
E-post:privat mail: cami.madeleine@gmail.com

Pusterommet Ahus
Cecilie Eikås
Adresse: Sykehusveien 25, 1478 Lørenskog
Tlf: 67 96 61 67 /67 99 47 92/90023315
E-post: Cecilie.Eikas@ahus.no

Pusterommet Ahus
Renate Strand Sterud
Adresse: Sykehusveien 25, 1478 Lørenskog
Tlf: 915 43 593
E-post: renate.strand.sterud@ahus.no

Pusterommet Bærum sykehus
Marianne Helgheim
Adresse: Sogneprest Munthe-Kaas 100, 1346 Gjettum
Tlf: 995 04 417

SATS/Elixia Metro Lørenskog
Trine Haug
Adresse: Kulturhusgata 2, 1473 Lørenskog
Tlf: 418 07 199
E-post: trine.haug@satselixia.no

SATS/Elixia Asker
Hanne Eike
Fysioterapeut
hanne.eike@satselixia.no

Ski kommune, avd. friskliv og rehabilitering
Michelle Larsen
Adresse: Kirkeveien 3, 1402 Ski
Tlf: 452 71 307

Spenst Jessheim
Lill Kristin Fossum
Adresse: Dampsaga alle 20, 2053 Jessheim
Tlf: 991 64 607

Spenst Jessheim/Ullensaker Kommune
Nina Benberg
Dølivegen 3.
Fysioterapeut/Personlig Trener
ninabenberg@gmail.com

Unicare Friskvernklinikken
Adresse: Knud Askers vei 20, 1383 Asker
E-post: thomas.warvik@unicare.no
tlf: 93884159


Anders Nordhagen
Adresse: Verkstedveien 8, 1400 Ski
Tlf: 907 36 737

Annbjørg Fagerstrand
Adresse: Lysaker
Tlf: 934 20 821
E-post: annbjorg@ryggogledd.no

Catalina Åker - Furre
Adresse: Bondistranda 44, 1386 Asker
Tlf: 472 36 093
E-post: catalina.aake@gmail.com
 
Kjersti Vambesth Kaas
Adresse: Bærum
Tlf:
E-post: k_kaas@hotmail.com

Kristin Bakkeli
Adresse: Asker kommune
Tlf: 454 82 062
E-post: kristinbakkeli@gmail.com

Julie Glimsdal
Adresse: Otto Ruges vei 80, Østerås
Tlf: 980 83 285

Martine Kongsten
Adresse: Ski
Tlf: 414 49 743

Merete Norheim Myrdahl
Adresse: Asker
Tlf: 982 57 719

Petter Thorud
Adresse: Asker/Bærum
Tlf: 911 92 285
E-post: pt@ptrs.no

Stine Holt Fjuk
NIH
Adresse: Jessheim
Tlf: 936 06 102
E-post: sfjuk@mil.no